حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس بدون افزونه

حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس بدون افزونه

حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس بدون افزونه

فیلد آدرس موجود در بخش نظرات وردپرس یکی از عواملی هست اسپمر و سایر وبمستران رو وسوسه می‌کنه تا نظری رو برای مطلب شما ارسال کنند تا بک لینکی از سایت شما بگیرند :-). و همین عامل موثری در افزایش تعداد نظرات اسپم مانند یا بی ربط یا تکراری می‌باشد که علاوه بر پر کردن دیتابیس سایت شما در صورت نشون دادن آدرس سایت کاربران در بخش نظرات بک لینک‌هایی هم به اون سایت‌ها داده میشه!
حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات <a href='/category/wordpress/'><figcaption class=وردپرس بدون افزونه" width="300" height="187" /> نمونه سایتی که فیلد آدرس در بخش نظرات از اون حذف شده (سایت خودم)

آموزش حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس بدون افزونه

من جزوه اون دسته افرادم که سعی میکنم برای کارهای کوچک افزونه نصب نکنم و همین حذف فیلد آدرس از بخش نظرات وردپرس هم از اون کارهای کوچکه که براش افزونه هم وجود دارد. خب فایل functions.php قالب سایتتون رو باز کنید (در صورتی که این فایل وجود نداره یک فایل با همین نام بسازید) و کدهای زیر رو بعد از عبارت php?> قرار بدهید و ذخیره کنید. تمام. نکته: اگر قالب شما بخش نظراتش ساختار شخصی سازی شده داشته باشه ممکن کد بالا براتون کار نکنه. سوال یا مشکلی در این رابطه داشتید در بخش نظرات پاسخگوی شما خواهم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
مرا مطلع کن