آموزش حل مشکل Error: Apache shutdown unexpectedly در xampp

آموزش حل مشکل Error: Apache shutdown unexpectedly در xampp

بعضی اوقات با نصب برنامه یا اعمال تغییرانی در Xampp خطاهایی هنگام اجرا رخ می‌دهد. یکی از این خطاها ، خطای Error: Apache shutdown unexpectedly می باشد. شکل کلی این ارور به صورت زیر می‌باشد.
<a href='/category/learn/'><figcaption class=آموزش حل مشکل Error: Apache shutdown unexpectedly در xampp" width="844" height="543" /> آموزش حل مشکل Error: Apache shutdown unexpectedly در xampp
(بیشتر…)

آموزش حل خطای ‘javac’ در کامپایل کردن برنامه جاوا توسط CMD ویندوز

آموزش ویدیویی حل خطای 'javac' در کامپایل کردن برنامه جاوا توسط CMD ویندوز نیز اضافه شد

همه افراد مبتدی که می خواهند زبان برنامه نویسی جاوا را یاد بگیرند در ابتدای راه باید روش کامپایل کردن برنامه جاوا به وسیله محیط CMD ویندوز رو یاد بگیرند.این روش یک روش ساده برای کامپایل کردن برنامه نوشته به زبان جاوا می باشد.
<a href='/category/learn/'><figcaption class=آموزش حل خطای 'javac' در کامپایل کردن برنامه جاوا توسط CMD ویندوز" width="150" height="150" /> آموزش حل خطای 'javac' در کامپایل کردن برنامه جاوا توسط CMD ویندوز
از توضیحات اضافی صرف نظر میکنم چون می دانم که شما در این مرحه قرار دارید و با این خطا مواجه شدید! شکل کلی خطای نمایش داده شده به صورت زیر میباشد: اکنون برای حل این خطا به تریبت مسیرهای زیر را دنبال کرده و دستور العمل ها را انجام دهید. (بیشتر…)