لینک

کمک به احیای وبلاگ نویسی با لینکدهی!

الان که مردم کم‌کم به زودگذر بودن جو حاکم بر مسنجرها و شبکه‌های اجتماعی پی می‌برند کم‌کم جای خالی وبلاگ‌های مفیدی که سرشارز از تجربه‌های نویسنده آن بلاگ بود داره حس میشه.

خوشبختانه در وبلاگ شما آزادید که افکار و دانشتون رو بدون هیچ خط مشی منتشر کنید؛ نیازی نیست در چارچوب فلان شبکه اجتماعی باشه یا محدودیت‌های کاراکتری یا لینکدهی یا درج تصویر و… اذیتتون کنه!

متنی که منتشر می‌کنید در موتورهای جست و جو ثبت میشه و امکان مشاهده متن برای آیندگان هم میسر می‌شود 🙂 .

از مزایای وبلاگ نسبت به شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان بخوام بنویسیم متن طولانی خواهد شد و به همین موارد ذکر شده بسنده می‌کنم.

لینک
لینک

الان در بین توسعه دهندگان داره رایج‌تر میشه که یک وبلاگ شخصی داشته باشند و در اون از روزمرگی تا تجربیات مفیدشون بنویسند؛ و برای اینکه وبلاگ دوستانی که تازه به این جمع پیوستند وبلاگشون دیده بشه یک صفحه با عنوان پیوندها ایجاد کردم و در اون لینک وبلاگ دوستان و وبلاگ‌های مفید رو درج می‌کنم.

چندی پیش در توییتر یکی از دوستان توییتی زد مبنی بر اینکه تلگرام فی.ل.تر شد و کل محتواهای تولید شده در اون دفن شد؛ خندم گرفت 🙂 چراکه ۹۵ درصد محتواهای موجود در تلگرام مربوط میشه به جوک‌ها و اخبار و چیزهای بدرد نخور یا زرد!!! ۵ درصد بقیه که شامل کانال‌های تخصصی تر میشه و به اصطلاح محتوا ساز !!! هم خودشون اکثر قریب به اتفاق این مطالب رو از سایت‌ها و وبلاگ‌های موجود کپی کرده و در قالب PDF یا … در کانال‌های تلگرامی ارسال کردند.

اگر شما هم وبلاگی دارید توصیه میکنم یک صفحه برای درج لینک وبلاگ‌های مفید بسازید تا وبلاگ‌های دیگه هم دیده بشوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
مرا مطلع کن